Hızlı Servis

Hızlı Servis : 0212 0212 212

İleri Kombi Servis Yorumlar 2020

Müşterilerimizin İleri Kombi Hakkındaki Görüş ve Yorumları

İleri Kombi Servis Hakkında Müşterilerimizin Yorumları

İleri kombi servis yorumları sayfamıza katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yeni yorumlar geldikçe güncellenecektir. Fotoğrafını ya da adını paylaşmak isteyemeyen müşterilerimiz yerine temsili görsel ve isim kısaltmaları konulmuştur.

İleri Kombi Servis Yorumlar

ileri kombi servis yorumlar fatih kombi servis

Beril Koçer

Eşim de ben de kombi ve tamirat işlerine o kadar uzağız ki; kombi ekranındaki hatayı görünce kendi kendine düzelir inşallah diye bekledik biraz. İnternetten biraz araştırıp bir şeyler anlamaya çalıştık ama nafile. Komşu tavsiyesiyle Yusuf Usta’ya ulaştık. 40dk içinde gelip yarım saatte halletti sağolsun.

İrfan Osmanoğlu

Mühendis

Şehirlerde ısınma, maliyetli ve tüketimi yüksek bir konu. Cihaz düzgün çalışsa bile tesisat ve kalorifer sistemindeki devri daim önemli. İleri Kombi Servis’e her sene kışa girerken kombimizi ve peteklerimizi teslim ediyoruz. Güzelce bakım ve gerekiyorsa onarımını yapıyor. Gözlemlerime göre bu işlemlerle birlikte en az %20 tasarruf sağlıyoruz. İleri kombi servis ve Yusuf Usta’ya temiz ve dürüst çalışma anlayışından dolayı teşekkür ederim.

ileri kombi servis yorumlar

Ömer Faruk Erdoğan

Esnaf

Kombimiz eski. Bayadır ateşleme fitilinde sorun oluyordu. Ben elden geldiğince ufak tefek tıkanmaları hallediyodum. En son, ne yaptımsa ateşeleme yapmadı. Mecburen servis aradık. İnternetten aratınca çok yakınımızda ileri kombi servis karşımıza çıktı. İnsanın başına gelmeyince farketmiyor. Yusuf ustayla tanıştık. İşimizi halletti sağolsun. İş, dışında insanlık olarak da güzel bir insan. Teşekkür ederiz kendisine.

ileri kombi servis yorumlar fatih kombi servis

Elif Nur U.

Kalite Kontrol Şefi

Yoğun çalışan bir kadınım. Zaten eve yeterince zaman ayıramıyorum. Geçen haftasonu kombi arızalandı. Tüm haftasonum zehir oldu. Zaten sinirim yeterince bozulduğu için Google’da yakın lokasyondan hızlıca gelebilecek bir servis aradım. Birkaç denemeden sonra ümitsizliğe kapıldım çünkü sonraki günlerde gelebileceklerini söylediler. Tekrar aramaya devam ettim. En düzgün dönüşü İleri Kombi Servis’ten Yusuf Usta yaptı. Meğerse o anda tamirdeymiş. O işi halledip hızlıca geleceğini söyledi. Geldi ve tertemiz şekilde sorunu çözdü. Gayet nazik birisi. Bu yazıyı yazmayı borç bilirim. Teşekkürler.

ileri kombi servis yorumlar fatih kombi

Emre Y.

Yönetim Bilişim Sistemleri

Yeni evliyim. Yeni evlenenler beni çok iyi anlayacaktır. Evlerin ve aletlerin sorunu bitmez 5-6 ay. Birçok şeye koşturur insan. “Artık herşey tamam” dediğim bir anda peteklerimiz ısınmamaya başladı. Konuyla ilgili hemen babama danıştım. Babam hiç düşünmeden İleri Kombi Servisinin numarasını yolladı. Açık konuşayım: hizmet sektörüyle ilgili dilim çok yandığı için yoğurdu üfleyerek yerim. Ama vallahi Yusuf Usta’dan çok memnun kaldım. “Böyle usta kaldı mı ya?” dedirtti bana. Petekleri, özel makineleriyle zarar vermeden temizlediler. Söylemediğim halde, kombi filtrelerini vs. ücretsiz temizlediler. Mis gibi çalışıp, tertemiz iş çıkardılar. Fiyatı da gayet uygun.

ileri kombi servis yorumlar

Recep Terzi

Kombimizin ısıtma problemi sebebiyle daha önce 2 kere farklı servisler çağırdık. İlk gelen servis anakartın, diğeri ise pompanın değişmesi gerektiğini söylediler ve hiç de azımsanmayacak rakamlar istediler. Bir sürü para alıp söyledikleri değişimleri yapmalarına rağmen 3-4 gün sonra aynı problemleri yaşadık. Bir yakınımız, İleri Kombi Servisinden Yusuf  Usta‘yı tavsiye etti ve inanın sorun öyle basit bir şeydi ki. Yusuf Usta tüm detayları bizlerle paylaştı. Verdiği hizmetten ziyade, dürüstlüğünden dolayı kendisine gerçekten Teşekkür borçluyum ve yorumumun yayınlamasını özellikle istedim.

İyi Bir Hizmet Almak Herkesin Hakkı!

İleri Kombi servis, güvenilir ve kaliteli kombi Servisi…

Scroll to top