Hızlı Servis

Hızlı Servis : 0212 0212 212

Blog

Evinizde ve İş Yerinizde Kombi ve Petek Temizliği için Bilmeniz Gerekenler

Fatih Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Kombi Arızası – 0212 621 03 07

Fatih kombi tamiri
Fatih kombi tamiri

Fatih Kombi Tamiri

Fatih’te kombi ve doğalgaz ile alakadar her türlü onarım, teknik servis ve bakım işlerini yapıyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran, hane ve işyerlerimizde sıcak su, mutfak tüpü ve ısınma maksatlı kullandığımız doğalgaz ile alakadar her türlü yardım ve destek için sizlere kaliteli ve tutumsal fiyatlarla hizmet veriyoruz. Fatih kombi tamiri, kombi bakımı ve kombi arızası için ARAYABİLİRSİNİZ.

Fatih Kombi Bakımı ve Doğalgaz tesisatı

Doğalgaz, sanayi, işyeri ve evlerimizde kullandığımız bir byakıttır. Binalara döşenen tesisatlar ve doğalgazın kontrolünü sağlayan kombiden oluşan doğalgaz sistemi sayesinde günlük rutinlerimizi tutumsal ve güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Ancak vakit zaman tesisat, radyatör ve kombilerde görülen teknik aksaklıklar sebebiyle ısınma problemi yaşamakta, bazen de bozulan kombiler sebebiyle doğalgazı kullanamamaktayız. Bu tür bozukluk ve destek şart olan durumları Fatih kombi servisi olarak kısa müddette çözüme kavuşturarak hayatlarınızı kolaylaştırmaktayız.

Fatih Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımına ilişkin en sık karşılaşılan problem kombi arızalarıdır. Kombi arızaları, profesyonel bir ekip tarafından incelenerek çözülmesi gerekmektedir. Çünkü kombi epey duygulu bir cihazdır. Elektrik ve Doğalgaz ile çalışan kombilerin her türlü arıza, bakım ve servisi için Fatih kombi tamiri olarak her zaman hazırız.

Kombi arızaları

Kombi ile ilgili, kombi arızası yaşadığınız zaman ilk olarak yapmanız gereken, meydan basınç düzeyini denetlemek olacaktır. Basınç ile ilgili bir sorun yoksa profesyonel destek almanız gerekecektir. Örneğin kombinin çok gürültülü çalışması, çalıştığı halde petekleri ve suyu ısıtmaması gibi problemler, kombide görülen yanılgı kodları gibi arızalar için uygun fiyat ve uzman kadroya sahip olan Fatih kombi tamiri ile iletişime geçebilirsiniz. Piyasaya göre en uygun fiyatlarla, en hızlı ve en kaliteli hizmeti veriyoruz. Her marka kombi markası için yedek parça temini yaparken yaptığımız kombi bakımı, petek temizliği ve kombi tamiri işlemlerini firmamızın güvencesi altına alıyoruz.

Fatih kombi arıza ve Fatih kombi bakımı için uzman personeller ve üst düzey ekipmanlarla çalışmaktayız. Firmamızın ilk amacı en kısa sürede sorunu tespit etmek ve sorunlu bölgeye doğru müdahale ile çözüm bulmaktır. Yaptığımız her işin arkasındayız, bugüne kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimiz tarafından en iyi hizmet aldıkları kombi servisi olarak değerlendirilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kombi ve peteklerinizde bulunan her türlü bakım, arıza ve tamir işlemi için bizimle aşağıdaki buton ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Bakımı Gerekli midir?

Yılda en az bir kez yapılması gereken kombi bakımı lüzumsuz bir masraf olarak gözükmekte ve bu nedenle ihmal edilmektedir. Malesef bu yanlış bir tutumdur, diğer elektronik cihazlar gibi kombide düzenli bakım gerektirmektedir. Fatih kombi bakımı yapan bir firma olarak bakımı düzenli olarak yapılan kombilerin henüz az arızalandığını söyleyebiliriz. Çünkü bakım sırasında cihazın tüm kontrolleri yapılmakta ve yeni mevsime, yeni kullanım fonksiyonlarına amade olup olmadığı denetlenir.

Fatih Kombi Servisi neden tercih etmelisiniz?

  • Uzman ve sertifikalı personeller ile çalışıyoruz.
  • İş sağlığı ve güvenliğini temel alıyoruz.
  • Her vakit hizmet bölgelerimize hizmet götürüyoruz.
  • Bakımını yaptığımız ürünleri firmamız garantisi altına alıyoruz.
  • Fatih çevresindeki tüm mahallelere bölgelere hizmet veriyoruz.

Kombi bakımınızı düzenli olarak yaptırarak gelecekteki yüksek maliyetli tamir işlemlerinin önüne geçebilirsiniz.

Kombilerinizin her türlü bakımı ve tamiri için Fatih Kombi tamiri talebinde bulunabilir, uzman personelimizin gelerek kısa müddette sorununuzu çözmesini isteyebilirsiniz.

7/24 Acil kombi servisi

Fatih kombi servisi olarak uzman kadromuzla haftanın her günü ve her saati kesintisiz hizmek vermekteyiz. Gezici ekiplerimiz ile adresinize en kısa sürede ulaşarak sorununuz hızla çözüyoruz.

Kombiniz, doğalgaz tesisatınız ya da peteklerinizde yaşadığınız sorunlara hızla müdahale ederek sorunu yok ediyoruz.

Doğalgaz Tesisat Tamiri

Doğalgaz tesisatınız ile ilgili yaşayabileceğiniz hijyenik su tesisatı ya da kirli su tesisatı gibi arızalar için Fatih doğalgaz tesisat tamiri için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Petek Temizliği

Petek temizliği, iyi çalışan bir doğalgaz tesisatının en mühim parçalarından biridir. Peki, petek temizliğine neden ihtiyaç duyulur?

Petekler sıcak su sirkülasyonu sağlayan elemanlardır, bu sirkülasyonda kullanılan su şehrin şebeke suyu olduğu için zamanla kireç ve çamur benzeri oluşumlar peteklerde birikir. Bu da kombiyi yüksek derecede çalıştırmanıza, yüksek faturalar ödemenize karşın hane ve işyerlerinizin yeterince ısınmamasına sebep olmaktadır. Kombinizi yüksek ayarda çalıştırmanıza rağmen ısınamıyorsanız, peteklerinizin temizlenme vakti gelmiş demektir. Fatih petek temizliği ile kısa sürede tertemiz ve iyi ısınan peteklere kavuşursunuz. Yüksek kalitede ve çevreye zarar vermeyen deterjanlar ile kısa sürede peteklerinizin içinde yer etmiş kirleri ortadan kaldırıyoruz. Petek temizliği hizmeti de diğer hizmetlerimiz gibi firma garantisi kapsamına alınır.

Doğalgaz tesisatınızı ve kombinizi yüksek performans ile kullanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top